Wybieraj spośród wielu typów dysz, kształtów strumienia, wydajności i materiałów wykonania


DYSZE NA SZYBKOZŁĄCZE

Korpus dyszy pozostaje na głowicy/kolektorze - tylko dysze rozpylające są wymieniane. Nie tylko obniżysz to koszty dzięki wymianie samych końcówek, ale również znacznie skróci czas wymiany. Większość dysz na szybkozłącze umożliwia ręczne wyjmowanie i zakładanie końcówek oraz samo-pozycjonowanie. Szeroki zakres typów i wydajności pozwoli na precyzyjny dobór do danej aplikacji mycia, chłodzenia, nanoszenia itp.

KORZYŚCI

  • Dysze rozpylające QuickJet® montowane do korpusu na ¼ obrotu. Żadne narzędzia nie są wymagane. Do wyboru są wersje z płaskim strumieniem, strumieniem igłowym, pełnym stożkiem i pustym stożkiem o kątach od 0 ° do 170 °. Dostępne opcje materiałowe to mosiądz, stal nierdzewna i polipropylen.
  • Dysze natryskowe UniJet® posiadają nakrętkę mocującą co ułatwia montaż i pozycjonowanie. Do wyboru są wersje z płaskim strumieniem, strumieniem igłowym, pełnym stożkiem i pustym stożkiem o kątach od 0 ° do 170 °. Opcje materiałowe obejmują mosiądz i stal nierdzewną
  • Systemy dysz na szybkozłącze umożliwiają dopasowanie końcówki i korpusu w celu uzyskania dokładnie takiej wydajności, jakiej potrzebujesz. Szeroka gama obejm z łatwym montażem pozwala na oszczędność czasu przeznaczonego na instalację czy prace serwisowe.