Manifolds, chuveiros, injetores, lanças e mais

Kolektory, głowice, inżektory, lance i wiele więcej.

Dobór odpowiedniej dyszy do danego procesu jest niezwykle istotny. Nawet jeśli dysza zostanie dobrana właściwie, kolejną ważną decyzją jest dobór odpowiedniego systemu doprowadzenia mediów. Czasem zwykła rura doprowadzająca media jest wystarczająca, lecz w większości aplikacji duże znaczenie dla efektywnej pracy dyszy i bezawaryjności ma kompleksowe podejście, tj. dostarczenie dyszy wraz z układem doprowadzania mediów. Dlaczego jest to tak istotne?

  • Wykorzystujemy nasza wiedzę i doświadczenie w budowie każdego kolektora, lancy czy inżektora dlatego gwarantujemy, że przepływ cieczy lub/i gazu jest odpowiedni dla danej dyszy i zapewni odpowiednią wydajność. Dzięki kompleksowemu podejściu zapewniamy również kompatybilność złączy oraz materiałów wykonania układu co upraszcza i wydłuża funkcjonalność instalacji.
  • W wielu operacjach, oferujemy pomoc w określaniu optymalnego usytuowania dysz i integrowaniu układu natryskowego z istniejącą linią.
  • Dla skomplikowanych procesów, takich jak chłodzenie gazu czy produkcja farmaceutyczna, jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej rygorystyczne wymagania – wykonanie powłok ze specjalnych materiałów, zgodności B31.1, B31.3 itp.
  • Wszystkie projektowane przez nas systemy doprowadzania mediów są łatwe w instalacji i utrzymaniu.

Asortyment produktów:


Nasi eksperci chętnie pomogą Państwu w zapewnieniu najlepszych możliwych rezultatów procesu rozpylania. Zapraszamy do kontaktu.